Hornet Exclusive

O firmie

Firma Hornet Exclusive powstała przede wszystkim z pasji do motoryzacji!

W 2015 roku, mając za sobą ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nowych samochodów jako autoryzowany dealer firmy Opel i Chevrolet, zrobiliśmy kolejny krok w stronę zaspokajania potrzeb naszych Klientów. Stworzyliśmy dział samochodów używanych. Przez pierwszy rok działalności, jako specjaliści w marce Opel i Chevrolet, zbieraliśmy doświadczenie w pozyskiwaniu, przygotowywaniu i sprzedawaniu samochodów właśnie tychże producentów. Z czasem zdobyta przez nas wiedza na temat motoryzacji i rynku wtórego, pozwoliła na sukcesywne poszerzanie oferty o pojazdy wszystkich marek dostępnych na polskim rynku.

Hornet Exclusive narodził się by spełniać motoryzacyjne pragnienia naszych Klientów, ale sprzedawane przez nas pojazdy powodują szybsze bicie także naszych serc. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, tak jakbyśmy spełniali swoje marzenia. Oferujemy wyjątkowe i niepowtarzalne wersje różnych marek pochodzących głównie z Polskiego rynku. Wszystkie sprzedawane przez nas pojazdy są dokładnie sprawdzone i starannie przygotowane, posiadają pewną i zweryfikowaną historię, mają niskie i udokumentowane przebiegi oraz objęte są fabryczną bądź naszą gwarancją.

Na miejscu zapewniamy maksimum komfortu i oferujemy dogodne warunki ubezpieczenia, finansowania, serwisowania a także usług detailingowych.

Co mówią o nas Klienci:

“Bardzo dobra obsługa. Podczas kupienia używanego auta można dosłownie wejść pod niego i spokojnie oglądnąć. Bez pośpiechu. Polecam.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, auto dokładnie takie jak opisywał sprzedawca. Polecam ten salon wszystkim zainteresowanym zakupem auta, mają bardzo dobra ofertę, potrafią doradzić, pomóc i szanują klienta. 100% zadowolenia z obsługi. Pozdrawiamy z Gdyni.”

“Miałem przyjemność brać auto w leasing. Po mimo moich obaw wszystko poszło jak należy.
Życzliwy i pomocny personel .”

“Zakup auta używanego to w tym miejscu czysta przyjemność. Polecam”