Hornet Exclusive

Detailing

Dobrze wiemy, że kupując u nas samochód, spełniasz swoje motoryzacyjne marzenia! To właśnie dlatego, wspólnie z najbardziej renomowaną na dolnym śląsku firmą detailingową – Wilczynsky studio pielęgnacji samochodów, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić jak najlepszą ochronę dla swojego nowego samochodu, tak żeby cieszyć się nim jeszcze bardziej i jeszcze dłużej!

Co konkretnie oferujemy?

CERAMICZNE POWŁOKI OCHRONNE

Zabezpieczamy lakier Ceramic Pro 9H, światowym liderem wśród ceramicznych powłok ochronnych. To skuteczna ochrona do 5 lat, radość z pięknego auta i łatwe utrzymanie w czystości. Powłoki aplikujemy na całe auto, m.in. na felgi, reflektory, szyby, metal i tworzywa.

Zabezpieczenie:

  • lakieru do 2-3 lat – od 1600 zł
  • wszystkich szyb – od 200 zł

FOLIE OCHRONNE LUMAR

Odpryski? Drobne zadrapania? Rysy psujące wygląd samochodu? To nie problem. Folie Lumar, oraz Stealth to lider tego typu rozwiązań na świecie. Grubość, przezroczystość, połysk oraz zdolność samoregeneracji pod wpływem temperatury to tylko część zalet folii, które możemy aplikować na cały samochód! Więcej szczegółów u Doradcy Klienta.

DETAILING WNĘTRZA

Przy sprzątaniu wnętrz za każdym razem skupiamy się na najmniejszych detalach. M.in. profesjonalnie czyścimy tapicerki skórzane i alcantarę, pierzemy elementy z tkanin, odżywiamy elementy plastikowe. Wnętrze po takim auto spa, wygląda praktycznie jak nowe.

  • Pranie elementów z tkanin – od 200 zł
  • Czyszczenie skór – od 200 zł

O WIELE WIĘCEJ

M.in. renowacja tapicerki skórzanej, ręczna aplikacja wosku, czyszczenie komory silnika, profesjonalne mycie klasy premium, przygotowanie do sprzedaży. Po prostu najwyższej klasy, kompleksowe usługi w zakresie car detailingu & spa.

  • Ręczna aplikacja wosku – od 200 zł
  • Bezbarwne folie ochronne – od 500 zł

RENOWACJA LAKIERU

W ramach car detailingu, potrafimy przywrócić blask i głębię lakieru nawet bardzo zniszczonej powłoce lakierniczej, usuwając nawet 95% zarysowań i zmatowień. Pracujemy na renomowanym systemie polerskim RUPES, usuwając minimalną warstwę lakieru.

  • Polerowanie lakieru do 60-70% rys – od 500 zł
  • Pełna korekta lakieru do 90% rys – od 1000 zł

WRAPPING, STYLIZACJE

Oklejamy samochody najlepszymi foliami stylizacyjnymi na rynku. Jeżeli kolor Twojego samochodu jest dla Ciebie nudny, chciałbyś zminimalizować koszty związane z lakierowaniem, lub po prostu – poszukujesz ciekawego pomysłu na stylizację swojego pojazdu, jest to rozwiązanie dla Ciebie. Więcej szczegółów u Doradcy Klienta.